İş İlanları

ŞEHİR HASTANESİNE PERSONEL ALIMLARI BAŞLADI

İŞKUR’dan yapılan açıklamada AKFEN Holding tarafından yap işlet devret modeli ile yapılan Tekirdağ Şehir Hastanesi’nde personel alımları başladığı belirtildi.

 
BAŞVURULAR İŞKUR ÜZERİNDEN ALINACAK

Tekirdağ İŞKUR sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda Tekirdağ Şehir Hastanesi İş başvurularının İŞKUR üzerinden yapılacağı belirtildi. Şehir hastanesi’ne iş başvurusu için https://esube.iskur.gov.tr adresinin takip edilmesi gerektiği belirtildi.

 Tekirdağ İŞKUR tarafından yapılan açıklamada “Tekirdağ Şehir Hastanesine yüklenici firmalar tarafından yapılacak olan personel alım ilanlarını incelemek ve ilanlara başvuru yapabilmek için https://esube.iskur.gov.tr adresini takip edebilirsiniz. 

 İlanlara resmi internet sitemiz https://iskur.gov.tr/ ve e-Devlet üzerinden online olarak veya ALO 170 hattı üzerinden telefonla başvurabilirsiniz.” ifadelerine yer verildi. 

TEMMUZ AYINDA HİZMETE BAŞLAMASI BEKLENİYOR

Tekirdağ’da yapımı devam eden 157 bin metrekare kapalı alana sahip olacak olan Tekirdağ Şehir Hastanesi’nin inşaatının Temmuz ayı içersinde tamamlanıp, faaliyete geçirilmesi için büyük çaba harcanıyor. 

 

 

TRAKYA’NIN EN BÜYÜK VE TEK ŞEHİR HASTANESİ

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesi Gündoğdu Turgut Mahallesi’nde inşa edilen hastane, Trakya’nın “tek şehir hastanesi” olma özelliği taşıyor. 

Gündem Tekirdağ


Leave a Comment