İş İlanları

TEKİRDAĞ GENELİ BELEDİYELERE 36 İŞÇİ ALINACAK

İŞKUR üzerinden art arda duyurular yayımlandı ve Türkiye genelinde kamu sektörü ile özel sektör bünyesine 63 bine yakın personel, memur ve işçi alımı yapılacağına yer verildi. Çok sayıda kadroya yapılan personel alımlarında başvuru bilgileri haberimizde.
 

Berat Albayrak açıklamıştı: Türkiye geneli 63 bin personel alınıyor.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan ‘ın açıkladığı , Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı ile Hazine ve Maliye Bakanlığı ‘nın detaylarını verdiği istihdam kalkanı paketi sonrası ilk ilanlar yayımlanmaya başladı. İŞKUR üzerinde art arda yayımlanan personel alımı ilanlarına baktığımızda 81 şehirde kamu ve özel sektöre çok sayıda personel, işçi ve memur alımı yapıldığı görüldü. 

Pandemi sürecinde 20 binlere kadar düşen personel alımı sayısı, normalleşme sürecinin başlamasının ardından artışa geçti. Kısa süre içinde artan personel alımı sayısı 63 bine ulaştı. İlanlar İŞKUR resmi internet adresi üzerinden kamuoyuna duyuruldu.Buna göre Tekirdağ, Kapaklı Belediyesi, Süleymanpaşa Belediyesi ve Ergene Belediyesi de işçi alımı ilanları yayınladı. 

Kapaklı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından alınacak 10 işçi geçici statüsünde 3 aylık Çiçek Yetiştirme İşçisi olarak alınacak. İlana son başvuru tarihi 29 Haziran 2020İŞKUR ÜZERİNDEN DETAYLARI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ  

SSüleymanpaşa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ise geçici statüsünde 25 kişi alacak. Temizlik işçisi olarak alınacak İlanın son başvuru tarihi ise 27 Haziran 2020.İŞKUR ÜZERİNDEN DETAYLARI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 Ergene Belediyesi Ebsan İnşaat Ulaşım Gıda Sanayi Ticaret A.Ş adına yayınlanan ilanda ise 1 Kişi Makine Mühendisi alınacağını ilan etti. Ergene Belediyesi Faaliyet alanı olarak belirtilen iş çalışma sahasının son başvuru tarihi 27 Haziran 2020 oldu. 

İŞKUR ÜZERİNDEN DETAYLARI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ  


Bu ilanlara göre Tekirdağ genelinde bulunan belediyelere toplamda 36 kişi alınacak.Leave a Comment