İş İlanları

TRAKYA ÜNİVERSİTESİNE 174 İŞÇİ ALINACAK

Alınacak 174 sürekli işçi için müracaatlar 26/30 Haziran 2020 arasında yapılacak.


Trakya Üniversitesinde görev yapmak üzere, 4857 Sayılı İş Kanunu ve “Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” hükümleri kapsamında Türkiye İş Kurumu (İş-Kur) üzerinden ‘‘Sürekli İşçi” alınacak. Talebe ilişkin Genel ve Özel hususları içeren duyuru metnine www.iskur.gov.tr internet adresinden ulaşılacak. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten İtibaren 5 gün içinde İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya https://esube.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden İş Arayan” linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabilecekler.NERELERE KAÇ İŞÇİ ALINACAK?

Koruma ve Güvenlik Hizmetlerine, Herhangi bir önlisans veya lisans programlarından mezun olan 4 Kadın, 26 erkek. Toplam 30 işçi.


Temizlik Hizmetlerine Kadın/Erkek toplam 71 işçi, En az İlköğretim mezunu olmak.

Hasta Bakım ve Temizliği Hizmetleri için Kadın/Erkek toplam 73 kişi. Lise ve Dengi (Ortaöğretim) okullarının hasta ve yaşlı hizmetleri alanının engelli bakım, hasta bakımı ve yaşlı bakımı dallarından ya da sağlık hizmetleri alanının ebe yardımcılığı, hemşire yardımcılığı ve sağlık bakım teknisyenliği dallarının birinden mezun olmak şartları aranıyor.


Leave a Comment